НОВІ СТАНДАРТИ СТРАХУВАННЯ ВІД ІНГРУП

Компанія «Інгруп» заснована 1995 року. Сьогодні компанію очолює команда однодумців з 20-річним досвідом спільної роботи в страхуванні. Ми спеціалізуємося на програмах, що вимагають індивідуального підходу до клієнта, і прагнемо зробити страхування європейського рівня доступним кожному українцю, незалежно від його статусу і доходу.

В Європі всі верстви населення користуються страховими програмами у повсякденному житті. Громадяни розуміють механізми страхування, знають, як скористатися полісом, і гарантовано отримують страхову виплату в будь-якій непередбачуваній ситуації. Компанія «Інгруп» впроваджує подібний досвід страхування в Україні. Навіть якщо клієнт раніше ніколи не звертався до страхової компанії, він без жодних перешкод отримує повний пакет послуг у страховому випадку, починаючи з першого дня дії договору. Для цього експерти «Інгруп» навчають застрахованих базовим принципам страхування, пояснюють особливості дії полісів відповідно до обраної програми страхування і допомагають зрозуміти тонкощі законодавства.

Даний підхід дозволяє сформувати довіру до галузі, підвищити відчуття захищеності у населення держави, а у випадку корпоративних програм — мотивувати застрахованих робітників, стимулювати лояльне ставлення до роботодавця.

Експерти «Інгруп» несуть подвійну відповідальність за якість програм та обслуговування, оскільки наші клієнти оцінюють не лише конкретну страхову компанію, але й сферу страхування в цілому.

Команда «Інгруп» пишається, що багато років працює разом, примножує накопичені за роки цінності та дотримується їх у спілкуванні з кожним клієнтом.

Залиште заявку або просто зателефонуйте нам за номером:

(044)338-74-71

щоб обговорити індивідуальні умови співпраці з Інгруп